O nas

O nas

Już od wczesnych lat 90. XX wieku pod nazwą TOMI skrywa się handlowa tradycja stargardzkiej przedsiębiorczości. Szeroki wachlarz doświadczeń kupieckich - od złomu, przez artykuły spożywcze, drewno opałowe, stal budowlaną, aż po przyczepy i wszystko co z nimi związane - pozwala nam dokładnie zrozumieć potrzeby niemal każdego naszego klienta, poszukującego dla siebie odpowiedniej przyczepy.
Zanim się obejrzeliśmy minęła już dekada, od kiedy rozpoczęliśmy współpracę z pierwszym z naszych dostawców przyczep. Przez ten czas niesamowicie się rozwinęliśmy, nasz zespół poszerzył się o nowe, ambitne osoby, a w Pile (woj. Wielkopolskie) otworzyliśmy nawet naszą drugą placówkę. Z biegiem lat staramy się sprostać wszystkim wyzwaniom oraz być innowacyjni i dostosowywać się do zmieniającego się świata.
Zbudowaliśmy przez lata serdeczną atmosferę, w której mamy przyjemność obcować z ludźmi z całej Europy, ponieważ jesteśmy i zawsze byliśmy otwarci na kontakt z klientem i bardzo cenimy sobie bezpośrednią rozmowę w naszych biurach lub przez telefon.

Obecnie firma TOMI jest autoryzowanym dealerem przyczep firm Boro, Niewiadów, Neptun, Temared, Martz, Zasław, Wiola oraz Lorries. W swojej ofercie posiadamy również akcesoria i części do przyczep firm AL-KO, Winterhoff, Knott, Aspock, Fristom oraz Dragon Winch. Jesteśmy również sprzedawcą pasów transportowych Tomi oraz plandek Tomi w wielu wymiarach i kolorach produkowanych specjalnie dla nas.

Nasz zespół

Maksymilian Chojankowski

Menadżer E-Commerce

Tomasz Chojankowski

Właściciel

Łukasz Kalas

Kierownik sprzedaży - Piła

Kamil Kubowicz

Sprzedaż w Pile

Michał Kupiński

Kierownik oddziału Stargard oraz logistyki

Dawid Chmielewski

Sprzedaż w Stargardzie

Iga Gasiulewicz

Sprzedaż internetowa

Mamy do Ciebie zadzwonić?

Zrobimy to najszybciej jak się da!

Zostaw swój numer:

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Możesz spokojnie napić się kawy i poczekać na nasz telefon.

Tomi Przyczepy